O mnie - Treser Psów Paweł Marcinkowski

Od 17 lat indywidualny treser psów metodami pozytywnymi, szkoleniowiec oraz przewodnik psów patrolowo-tropiących w służbach mundurowych, członek PZJiPPS.

Ukończyłem kursy szkolenia psów metodami pozytywnymi "Centrum Kynologicznego Canid", psychologii zwierząt" Centre Of Applied Pet Ethology", kursy pozoracji (pracy obronnej), kurs psów patrolowo-tropiących w Policji. Uczestniczyłem w licznych seminariach oraz szkoleniach z zakresu behawiorystyki w Polsce i za granicą. Jako instruktor i przewodnik psa miałem przyjemność uczestniczyć w licznych pokazach psiego posłuszeństwa oraz pozoracji, ale przede wszystkim przez te wszystkie lata pomogłem wielu rodzinom cieszyć się w pełni z czworonożnego członka rodziny.

Praca z psami jest moją życiową pasją, którą mogę na co dzień wzbogacać obserwacjami kilkudziesięciu psów służbowych, dzięki czemu lepiej rozumiem i rozwiązuje psie problemy. Prowadzę tresurę indywidualną psów u właścicieli, ponieważ tylko wtedy mogę całą swoją uwagę oraz wiedzę poświęcić psu, zrozumieć powody danego zachowania oraz dobrać odpowiednią metodę szkolenia uzależnioną od wielu czynników-charakteru psa, temperamentu, wieku oraz rasy psa. Bardzo ważny podczas szkolenia jest teren na którym pracujemy z psem. Psiak inaczej zachowuje się na terenie mu nieznanym a zupełnie inaczej na terenie codziennych spacerów z uwagi na nabyte już przyzwyczajenia. Przy tresurze indywidualnej czyli u klienta pies nie stresuje się podróżą na miejsce szkolenia, nie jest rozpraszany i pobudzany przez inne psy z kursu.

Tak więc jeśli chcesz być dumnym właścicielem opanowanego, posłusznego i szczęśliwego psiaka zadzwoń a chętnie pomogę.

Copyright © 2016 Indywidualne Szkolenie Psów w Poznaniu i okolicach Paweł Marcinkowski | Strony internetowe Poznań DesignOrka
Użytkownicy trafili na tę stronę wyszukując takie hasła jak: indywidualna tresura psów poznań, indywidualne szkolenie psów poznań, konsultacje behawioralne dla psów poznań, kurs obronny psów poznań, kurs posłuszeństwa dla psa poznań, psie przedszkole poznań, szkolenie psów policyjnych poznań, szkolenie psów poznań, treser psów poznań, tresura psów poznań